Модельный ряд Toyota

Отзыв о Toyota Land Cruiser 2012 года

Автомобиль: Toyota Land Cruiser 200 2012 г.в., внедорожник, автоматическая коробка передач, Полный привод , пробег - 17 км, двигатель - 4.5 дизель, комплектация - Premium DLX
Автор: Максим (Украина, Теплик)   04.12.2012

Всім привіт. Купив Крузака в травні 2012 році в ОД. Попередня машина була Тойота Камрі 3.5 2009р.в.. Спочатку обирав між Прадо і Туарегом, обидві машини були непоганими, але менеджер салону Тойота запропонував пройти тест-драйв Крузака 200. Він мені одразу запав в душу, і я відмовився від Прадо і Туарега. Цей автомобіль дуже великий не лише ззовні, але й в середині (з місця водія до бардачка потрібно добре тянутись, щоб його відкрити). При покупці велику увагу звертав на безпеку (10 подушок безпеки, масса авто 2.5 тонн, висота), опитав знайомих страховиків, гаїшніків, подивився статистику і дуже був вражений відсутністю летальних випадків під час ДТП. Незважаючи на свої габарити і массу Крузак пре (їде) як танк, і якщо раніше в Камрі я відчував, яка в мене дорога під колесами, то зараз ні. Таке враження, що в нас кругом європейські рівні дороги з прекрасним покриттям, навіть майже не чути як колеса відпрацьовують наші ями. Шумоізоляція прекрасна десь на рівні Туарега, в Прадо трохи гірша, дуже подобається в машині слухати музику, прекрасна аудіосистема (JBL 14 динаміків і саб). Я дуже багато їжджу, але ніколи мене машина не втомлювала, навпаки бувало не хотілося ставати, а їхати і їхати дальше. Динаміка машини чудова, обгонів немає чого боятись, потужності завжди вистачить. Тормоза хороші, але не такі різкі як на Туарега чи Прадо (дається взнаки велика масса), так що до них треба звикнути, але й не можна сказати , що їх не існує чи вони якісь ватні. Мені машина подобається, хоча багато хто критикує його дизайн, хоча машина цим дизайном випромінює силу, впевненість, надійність і в ній я відчуваю себе захищеним і впевненим. Про надійність говорити ще рано, але виходячи з власного досвіду володіння Тойоти і відгуках про Крузаки думаю, що все буде добре. Вибором задоволений повністю.

Плюсы автомобиля: Динаміка. Безпека. Розхід палива як для такої ваги. Дизайн (імхо). Комфорт.

Минусы автомобиля: Великі габарити в місті.

ADLEN

Пусть служит верой и правдой за такие деньги

lagostos

Какой расход у дизеля Вашего? Интересует разгон и длителная езда на скоростях 160-180, как он?

Я живу в невеликому містечку, де є лише 2 світлофора, тому мій розхід може відрізнятись: у місті 12-13л, а по трасі 9л. звичайно якщо їхати 160-180 км\год розхід виростає до тих самих що і вмісті 13-15л, але на таких швидкостях я не часто лихачу. Машина спочатку купувалася не як робоча "конячка", а для дальних поїздок, на свята тощо, але їзда на ньому так подобається, що з часом почав експлуатувати його кожен день. Зміни з попередньою версією незначні: діоди і бі-ксенонові фари, обігрів керма, деякі електронні помічники при їзді по бездоріжжю і т.п. Розгін до сотні десь до 10 секунд. Машина дуже дууууже комфортна, по словам деяких власників, бензинова версія трішки резвіша, але і розхід там теж відповідний, хоча потужності йому не бракує. Лише позитивні емоції від цієї машини, навіть коли настрій поганий, треба покататись на ЛК 200 і люди будуть добрішими і світ буде милішим

s84ua

я что-то не пойму: или круизер не рестайлинговый, а полностью другой (новый) автомобиль, но такой комфорт в предыдущей версии отсутствует (прадо - лучше) да и тормоз вялый.

ЛК 200 рестайлінговий, модель 2012 року. Щодо комфорту, то він тут на висоті, підвіска виступає в ролі фільтра, який "фільтрує" усі мілкі ямки, та й великі ями не відчуваються, лише чути стукіт коліс. Тормоза я б не назвав в'ялими, просто до них треба звикнути, і знати що ти за кермом авто массою понад 2.5 тонни. Запишіться на тест-драйв і Ви все зрозумієте.

Mihaylovich

Соглашусь на счёт вялого тормоза. Производители ничего не сделали с тормозами на рестайле. А нареканий к официалам поступило очень много. А вот заменить родную тормозную систему на другую, более мощную. стоит от 3 до 8 т. евро . Думаю эти хитрые японцы приберегли это улучшение тормозов для новой, последующей модели ЛэндКруйзера. Всем Удачи .

Альберт Эйнштейн

обратите внимание на расход у этого автомобиля. или и этот человек вводит всех в заблуждение? автору удачной эксплуатации отличного авто!

Gflkbr

Так ведь дизель же.У товарища новая двухсотка,и расход совпадает!!!И никого автор не вводит в заблуждение.Собственно,владельцы таких авто мало обращают внимания на расход,НО....Частота заправок тоже напрягает,имееются ввиду модели с бенз.двигателями.

goga007

Є один дуже великий мінус, автор не вказав, можливо на задньому місці не сидів під час руху. Це коли крузак розганяється до 100 км/год і чуток не рівна дорога, то взаді, як на "возі". І просидіти під час довгої поїздки дуже важко. Ще не сподобалося,як клімат працює, то холодно - то жарко! А так машина шикарна, як всередині так із всіх сторін! Удачі автору і Всім! Ні цвяха, ні жезла!!!!!

Тест-драйв Toyota Land Cruiser: Покрываем пылью внедорожник
Покрываем пылью внедорожник

В недрах обновлённого внедорожника Toyota Land Cruiser 200 скрыта целая плеяда помощников, повышающих проходимость.

Продажа б/у Land Cruiser

Toyota Land Cruiser 2021 Toyota Land Cruiser 67.500$ 2021 57.000 км